vrh E

 
30.6.2014 se Františce narodilo 5 štěňátek
3 holčičky a 2 kluci
 
 
 
 
Francesca P.Interris   &   Highland Downs Wild Bill Cherry 
 
 
 
Pro naší Františku jsme vybrali pejska importovaného z Ameriky, který je nejen výstavně úspěšný, ale také má vynikající zdraví.
 
je to její poslední vrh a moc se jí vyvedl. Kluci od holek jsou rozeznat nejen pohlavím, ale i tím, že kluci mají masku pravidelnou a holčičky vždy jen na jedné straně. Porod proběhl jako vždy bez komplikací, přesně v termínu a Františce i miminkům se daří velmi dobře.
 
 
více fotek můžete shlédnout na FB zde.
 
všechna štěňátka jsou již v nových domovech
 
 
 

Tak a máme jména

 

holky: Ebby, Engee, Elis

kluci: Elf, Enzo

 

 

 

5-tý týden

 
Štěňátka rychle rostou, už běhají po zahradě a mamina je přijde jen zkontrolovat. Oni se na ni vrhnou a ještě cucnou trochu mlíčka, ale jinak už sami baští poctivě granulky. Už se na ně byli podívat budoucí páníčkové, trochu se pomazlit a seznámit se. Příští týden nás čeká velké očkování a čipování a poslední týden v srpnu se nám rozutečou do nových domovů. Ten čas tak rychle letí :)

Fotogalerie: vrh E

/album/fotogalerie-vrh-e/dscf2790-jpg/
/album/fotogalerie-vrh-e/dscf2792-jpg/
/album/fotogalerie-vrh-e/dscf2804-jpg/
/album/fotogalerie-vrh-e/dscf2808-jpg/
/album/fotogalerie-vrh-e/dscf2823-jpg/
/album/fotogalerie-vrh-e/dscf2841-jpg/
/album/fotogalerie-vrh-e/dscf2852-jpg/
/album/fotogalerie-vrh-e/dscf2848-jpg/
/album/fotogalerie-vrh-e/dscf2855-jpg/
/album/fotogalerie-vrh-e/dscf2898-jpg/

Máme 1 měsíc

 
Tak čas rychle utíká a malí prtíci už mají jeden měsíc. Začínají běhat a šmejdit všude je jich plno. Už jim nestačí jen mlíčko od maminky, tak dostávají konzervičku a rozmočené granulky. Konzervička je prý lepší. Zoubky se prořezávají, tak se snaží všechno okusovat. Nejlepší jsou ocásky sourozence :)
Už jsme začali chodit na chvíli dopoledne ven a tam je sranda. Tráva je někde trochu větší, tak jsou jak v rýžovém poli, ale jsou stateční, nebojí se. Máma jim ukáže všechny své myší díry, a když jim pak uteče, tak o sobě dají docela hlasitě slyšet. Za chvíli výletování padnou a jsou nejzlatější. Přikládám fotku zlatíček :)
 
 

13 den

 
všichni naši drobečci už otevřeli očička a začínají se rozkoukávat. Pěkně přibývají na váze. Františka se vzorně stará, ale už si i odběhne na zahradu. No jo je to zkušená máma a ví, že doma jsou mrňousci v bezpečí.

Vyhledávání

Kontakt

Bronislav a Petra Peschelovi Suchohrdly u Miroslavi 128 774422257 , 774711176