Vrh B

 

 

Qwara z Muchovy Boudy  x  Repay Evil With Good Bohemia Bras

 

 

10.11.2010 se narodilo 5 štěňátek ( 4 černé holky a 1 žlutý kluk )

všechna štěňátka již mají svůj nový domov a pánečky

Doufáme, že jsme dobře vybírali, budou s láskou opečovávaní.

Přejeme všem hodně zdraví a mnoho krásných zážitků.

 

 

 

 

 

 

Holky ...

 

Oproti minulému vrhu, kdy převládalo klučičí osazenstvo musím zhodnotit, že holčičky jsou čistotné a velmi šikovné. Chodí čůrat a kakat na jedno místo na noviny. Ráno se nabaští a utíkají s maminou ven se vyvenčit. Potom chvilka her a jdou si zdřímnout do oběda. Jsou velmi vynalézavé a venku prošmejdí všechny kouty. Včera nasněžilo, tak je velmi studily pacini. To byl teda divný pocit.  S naší Ballerinkou jsou velké kámošky. Štěňátka jsou zvyklá bydlet v domě, pěkně v teploučku. Chodí si s nimi hrát Vojtíškovi kamarádi, takže doma máme docela rušno. Děti, psi ... Kocour je naštěstí venku, ten se toho blázince neúčastní...

 

JEŠTĚ JSOU VOLNÉ  ROSE A CHERRY, TAKŽE KDO UVAŽUJETE O MILÉM A KLIDNÉM SPOLEČNÍKOVI, NEVÁHEJTE A PŘIJEĎTE SE PODÍVAT

 

O víkendu odjela z našeho domova Blackie. Odvezla si ji rodina Kováčíková z Humpolce. Máme zprávičku, že v novém domově se Blackušce líbí a moc  po nás nesmutní. Mají dvě děti, které si s ní budou určitě často hrát, takže jí přejeme hodně radostných chvil s malými i velkými páníčky. Budeme se těšit na zprávičky a fotky :)

 

 

Na zahradě

 

Dnešní den byl nádherný, tak jsme vyrazili se štěňátky na zahradu. Rychle se rozkoukaly :) , mamina nevěděla kam dřív, aby se jí nerozutekly.

 

 

 

 

Poprvé venku

 

Beníček odjel s novými pánečky do Ostravy. Cestu zvládl na jedničku, celou ji prospal. Je pohodový, tak doufáme, že nebude moc zlobit a těšíme se na zprávičky a fotky z nového domova.

Holky vyrazily na průzkum na zahradu. V poledne bylo tepleji, tak s maminou prozkoumávaly okolí. Ale jen na chviličku a pak hurá do teplíčka. Dostaly na hraní sluníčko a nevíme, jak dlouho vydrží :)

 

 

 

 

Jsme připraveni na odchod ...

Tak nastává čas, kdy se štěňátka rozutíkají do nových domovů. Doufáme, že budou mít štěstí a jejich noví pánečkové budou na ně hodní a budou je vychovávat s láskou a srdečností. Vše co jsme mohli, jsme jim předali. Štěňátka jsou naočkovaná, natetovaná, odčervená. Jsou socializovaní, žijí s námi v domácnosti. Staráme se o ně všichni, jak dospělí, tak i naše děti. Chodí si s nimi hrát i synovi kamarádi. Jsou zvyklí na ostatní pejsky, co s námi žijí doma. Rádi pomůžeme novým majitelům s budoucím výcvikem, o prázdninách nabízíme ubytování, pokud nemohou s novou rodinou jet na dovolenou. Uvítáme trvalý kontakt.

Dovolte nám je blíže představit:

25593 Benjamine Moravia Temperamento -"Ben" - žlutý pes     

25594 Blueberry   Moravia Temperamento  "Borůvka" - černá fenka    

25595 Blackberry Moravia Temperamento  "Blackie" - černá fenka

25596 Black Rose Moravia Temperamento "Róza" - černá  fenka

 

25597 Black Cherry Moravia Temperamento "CHERRY"  - černá   fenka

 

 

 

Čas rychle utíká ...

Štěňátka rychle rostou. Už pěkně papkají granulky, a museli jsme jim rozšířit prostor, protože začaly utíkat z porodní bedny.  Začínaji jejich první hry, takže je občas musíme od sebe rozdělit, aby si neukously ouška. I ocásek brášky nebo sestřičky je velmi zajímavý. Koukněte na nové fotky.

 

 

Už vidíme :)

 

Štěňátka pěkně přibírají a rostou. Očička už mají otevřené a pokouší se o první kroky. Je legrační, jak se jim třepou nožičky, občas jdou pozpátku jak raci nebo spadnou a koukají kolem sebe. Batolí se po celé bedně a prozkoumávají celé okolí. Chlapeček už zkouší vylézt průřezem ven, takže budeme muset udělat nějaké úpravy, aby se nám nerozutekly po celé místnosti. Zatím jsou maličcí a to by ještě nezvládly.

 

 

 

 

 

 

První týden našich štěníků

Pejsci se mají dobře, pěkně přibírají. Jsou moc hodní, zatím o nich příliš nevíme, i když mnoho času strávíme pouhým pozorováním. Jenom se ozývá mlaskání, jak popíjí mlíčko a spokojené kňourání. Mamina si jde občas odpočinout na kachličky, ale pouze do vzdálenosti, aby na ně stále viděla.

 

 

 

13.11.2010 - třetí den

Štěňátkům se daří dobře, pěkně přibývají na váze. I mamině už je fajn, pěkně se o ně stará. Trošku posmutněla, když v tak krásný den jsme šli s celou naší smečkou na procházku a ona zůstala doma. Tak si poběhala chviličku po zahradě. Štěňátka mezitím funěla na vyhřívané dečce. Největší je žlutý chlapeček, holky jsou jedna jak druhá. Koukněte na první fotky a rychle vybírejte. Chlapeček už je zadaný, holky jsou zatím volné.