vrh C

3.2.2016 se nám narodila štěňátka 
6 kluků a 4 holčičky
 
 

 

Kvalitní štěňata barvy černá s pálením se sytým pálením, kvalitní hustou delší srstí, se super pigmentem, tmavým okem, pěknou mohutnou stavbou těla a perfektní povahou. Naší prioritou je dobrý zdravotní stav, nekonfliktní a vyrovnaná povaha se zájmem o práci a typický beauceroní vzhled. Štěňátka jsou vhodná pro chov a výstavy nebo pro práci a zábavu - obrany, ring, pasení, agility, dogtrekking, ale i jako výborný společník do rodiny a výborný hlídač domu pro vyrovnané majitele. Štěňata odchováváme doma, po prvním měsíci je zvykáme i na pobyt venku. Snažíme se je maximálně socializovat. Zvykáme je na ostatní psy i další zvířata. Štěňata dáváme od 8 týdne a mají rodokmen FCI, Europas , čip a smlouvu

 

Quality puppies colors black & tan with rich tan, thick and long hair with super pigment, dark eyes, a nice bulky physique, and perfect temperament. Our priority is good health, easygoing and confident nature with the interest in the work and the typical appearance. Puppies suitable for breeding and show or work - defense training,ring, herding, agility and as super companion to the family and excellent guard house for balanced owner. puppies are bred at home, after the first month is also getting used to the outdoors. We try to socialize them up. Chew them to other dogs and other animals. We give with puppies export pedigree, europass, chip and the contracte

 

more info: temperamento@maxcanin.czVšechna štěňátka jsou již ve svých rodinách / All puppies  have a new home
 
 
 
 
 
Přijímáme rezervace na štěňátka. 
tel. 774422257 nebo email: temperamento@maxcanin.cz
neváhejte nás kontaktovat

 

Catalina Moravia Temperamento

Tato fotogalerie je prázdná.

Cairo Moravia Temperamento - první kousání / first biting

Cecil Moravia Temperamento - první kousání / first biting

Castan Moravia Temperamento - první kousání / first biting

Caviar Black Moravia Temperamento - první kousání / first biting

Crispr Moravia Temperamento - první trénink s uzlem / first biting

krásný jarní den na zahradě/ beautiful spring day in the garden

Tato fotogalerie je prázdná.

6 týdnů / 6 months

 

Čas rychle utíká. Štěňátkům je 6 týdnů. Chodí ven na zahradu. Ballerinka už od nich utíká. Chodí je pouze zkontrolovat, zda je vše v pořádku. Ostatní už nechává na mě. Takže je čas uklizení, neustálého vytírání, krmení a samozřejmě mazlení a hraní :)

Včera dojela na kontrolu naše paní veterinářka a štěňátka jsou poprvé naočkované a dostaly čip. Takže už má každý své jméno a svůj pas. Pomalinku si zvykají na čas odchodu. Snažíme se co nejvíce socializovat. Bereme je samostatně na různá místa, aby si zvykly, že budou sami. 

 

Time runs quickly. The puppies are 6 weeks old. He goes out to the garden. Ballerinka had them on the run. She goes only to check that everything is in order. Others already leaves me. So it is time cleaning, continuous spawning, feeding and cuddling and playing, of course :)

 

Yesterday drove to control our lady vet and puppies are first inoculated and given chip. So, everyone has his name and passport. Slowly getting used to the time of departure. We do our best to socialize. We take them separately to different places, make a habit of being alone.
 
 

Porod / The bitrh

 

Porod proběhl bez komplikací 62 den. Ballerinka si to opět nechala na noc, kdy máme nejvíc klidu. Rodila celkem sama i když vyžadovala moji přítomnost. Je prostě závislák. Štěňátka si poctivě opečovává, hezky se o ně stará. Všichni měli přes 500g. Nejtěžší byla holčička, která vážila 590g. Štěňátka jsou velmi vyrovnaná.

Velmi brzy otevřela očička a to už první v 10-ti dnech. Jsou čilá běhají po bedně a první už zdolaly výšku snížené strany a rozutekly se po výběhu, takže jsme museli bednu otočit. Kluci jsou pohodoví, holčičky se dost hlasitě projevují. Zatím vše Ballerinka zvládá sama, ale jelikož jich ke deset brzy začneme přikrmovat.

 

The birth was without complications 62 days. Ballerinka gave birth at night again. She gave birth completely alone although she required my presence. She's just an addict. She honestly nurture puppies and she cares about them nicely. All puppies had over 500 grams. The little girl was the heaviest she weighed 590 grams. Puppies are very balanced. They soon opened their eyes. The first puppy eyes opened in 10 days. They are agile and they run around the box. First puppies have climbed the height of the lower side, and they are scattered over the paddock. Therefore, we had to turn the crate. The guys are laid back, the girls are pretty loud. So far Ballerinka handles everything by herself, but since there are ten we will give them supplementary feeding soon.

Fotogalerie: vrh C první týden

Tato fotogalerie je prázdná.

Vyhledávání

Kontakt

Bronislav a Petra Peschelovi Suchohrdly u Miroslavi 128 774422257 , 774711176