Září u nás

30.09.2013 12:44

Nějak není čas na psaní. Začátkem září jsme se zúčastnili spousty akcí. S parsonkama jsem se jela podívat s Helenou Kramertovou na Flyball. Moc se to holkám líbilo i když musely celý dopoledne čekat až družstvo R.U.P. potrénuje. Pak se nám Monča s Michalem věnovali a všechno nám trpělivě vysvětlili. Františka s Baninkou pocvičily a dostaly jsme domácí úkol. Pak nás vzali na super oběd. A nakonec jsme jely s Helčou, Anetkou a psiskama na houby. A že jich na Vysočině zrovna rostlo :)

 

21.9.2013 jsme se s manželem museli rozdělit. On jel s Ballerinou na klubovou výstavu. Byl tam francouzský rozhodčí Alain Thevenon, tak jsme byli zvědaví, co na Ballerinku řekne. Bohužel Ballu zrovna nebyla ve výstavní kondici. Díky vedrům v srpnu moc nebaštila, takže vše co nabrala opět zhubla a navíc dosti ztratila srst. Takže z krásné Balleriny, která vyhrála klubovku na Zbraslavi, zbyla polovička bez srsti :( Ale i přesto získala ocenění výborná. Tentokráte právem bez pořadí. Po skončení absolvovala TAN test.

 

Já jsem jela s našimi mladými labradorkami na klubovou výstavu retrieverů do Oslavan. Tam zase byli angličtí rozhodčí. Nás posuzovala paní Sian Ellis. Holky dostaly obě výbornou a velmi pěkné posudky. Už bude na čase jim udělat každé svou vlastní stránku. 

 

22.9.2013 A po náročné sobotě jsme ještě s Ballerinkou jeli v neděli na pasení oveček. Zde naše šikulka absolvovala ZVOP zkouška vloh z pasení. Ovečky se jí moc líbily a šlo jí to. Tak uvidíme, kam se nám to s í podaří dotáhnout. 

 

 

Evelína MT - tř.mladých - výborná

 

Emilly MT - mezitřída - výborná

á

 

Vyhledávání

Kontakt

Bronislav a Petra Peschelovi Suchohrdly u Miroslavi 128 774422257 , 774711176