DUOCACIB Praha - Ballerina z Ajysyt V1,CAC,CACIB

06.11.2012 13:17

Tak jsme se o víkendu opět zúčastnili výstavy s naší Ballerinkou. Sice se nám moc nechtělo, ale naplánovali jsme si i prohlídku ZOO a přespali jsme u kamarádky Lucky, takže nakonec jsme se měli na co těšit.

V sobotu posuzoval beaucerony pan rozhodčí Krinke. Kruhy byly pěkné, velké, my jsme byli vlastně jediný samostatný kruh v první hale, takže komfort. Místa dostatek, teplo také bylo a k tomu se Ballerinka nádherně vystavila, takže dostala ocenění V1, CAC, CACIB. Máme z toho ohromnou radost. Už i proto, že jsme se rozhodli, že Ballerinka již dosáhla všech ocenění, kterých mohla a tak omezíme výstavy v Čechách na minimum. Přijdeme se podívat spíše jen na klubové výstavy nebo na nějakého zajímavého rozhodčího.

V neděli nás posuzoval rozhodčí z Holandska p Leif-Herman Wilberg. Toho tak Ballerinka nezaujala, měl výhrady k jejímu paspárku ( že je nedostatečný - nevíme co to je), jinak nám nic nevytknul, tak nás dal až na 3 místo. Ale musím říct, že Ballerina byla úžasná, suprovně si to užívala, bavilo jí se předvádět, prostě ona je modelka. Takže celkový dojem z výstavy a z celého víkendu je skvělý.

 

Vyhledávání

Kontakt

Bronislav a Petra Peschelovi Suchohrdly u Miroslavi 128 774422257 , 774711176