DUOCACIB Brno - Ballerina V1,CAC,res.CACIB

05.02.2013 15:37

Víkend byl opět v duchu výstav. Tentokráte dvoudenní Brno. Poprvé jely s námi na výstavu i obě naše mlaďošky. Emilly šla v sobotu a Evelínka v neděli.

V sobotu jsme měli přihlášenou Ballerinku. Ta nezklamala a opět se umístila V1,CAC, a res.CACIB. Z fenek nás porazila pouze rakouská Geisha.

Emilly šla poprvé do třídy mladých a i když tam byla nejmladší, tak se rozhodně neztratila. I přestože se zdála paní rozhodčí ještě štěňátkovská, dostala známku výborná.

 

V neděli jsme jeli pouze s Evelínkou, ale čekal tam na nás Dollárek MT a Casper MT. Pro Dollárka to byla první zkušenost s takovou koncentrací psů. Ale zvládl to perfektně. Sice dostal od rozhodčí známku velmi dobrá, ale i zkušenosti jsou důležité. Musí mu ještě dorůst hlava k jeho tělu :)

Casper už je ve vystavování mazák, ale konkurence byla veliká. I přestože se paní rozhodčí rozplývala nad jeho pigmentem, do pořadí se už nedostal a tentokráte byl "jen" výborný. No přece se nemůže umísťovat jen na stupních vítězných :)

 

A ani Evelínka nezklamala a i přesto, že jí pan rozhodčí přál více temperamentu, obdržela známku výborná. Evelinko, doma jsi raubíř, ale jakmile nemáš Emu za zadkem, tak je z Tebe beránek?

 

Celkový dojem z výstavy byl uspokojivý, i když nám pořadatel nedodal medaili k res.Cacibovi a Emilly napsal špatnou známku ve výsledcích. Tak snad si to po našem upozornění opraví a já už budu chytřejší a budu si lépe kontrolovat získané medaile. Ale naštěstí si je Ballerinka nepočítá :) 

 

Vyhledávání

Kontakt

Bronislav a Petra Peschelovi Suchohrdly u Miroslavi 128 774422257 , 774711176